Нетовариський, замкнутий і самотній американець на ім’я Джек звик компенсувати недолік спілкування з людьми постійними подорожами, отримуючи від кожної поїздки величезне задоволення і безліч вражень. Одного разу він опиняється в маленькому португальському містечку під назвою Порто, не підозрюючи, що скромне бажання випити прохолодного пива в недорогому кафе призведе до самого запаморочливій роману в його житті. Його увагою відразу ж заволоділа сидить в розслабленій позі симпатична незнайомка. Юнака приваблювало в ній буквально все-сумні очі, спадаючі, неслухняні русяве локони, тонкі руки і навіть дим сигарети.

Незабаром дівчина зібралася йти, і герой, до цього соромився підійти і заговорити, раптово усвідомив, що боїться упустити красуню. Робея, молодий чоловік йшов за жінкою, але несподівано вона зупинилася, вирішивши, що краще почати знайомство з поцілунку, ніж довго обмінюватися нічого не значущими словами і непотрібною інформацією. Фільм Останні коханці (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вони стають близькі, і через кілька днів чарівна Мати починає ділитися з закоханим хлопцем спогадами, пов’язаними з минулими любовними відносинами, які змусили її випробувати сильний біль. Чи вдасться новому коханцеві залікувати її душевні рани і розбудити в ній любов?

Режисер: Гейб Клінгер
В ролях: Антон Єльчин, Люсі Лукас, Пауло Калатре, Франсуаза Лебрун, Флорі Оклер, Діана де Суза, Рита Пінейро, Од Пепен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress