Фільм Останній чорний в Сан-Франциско (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джиммі – самотній афроамериканець, проживає в поступово вимираючому, спорожнілому бідняцькому кварталі, де проживали виключно темношкірі громадяни. Тут існували власні правила співіснування, непохитно дотримуються всіма мешканцями. У супроводі вірного приятеля Прентіса він щодня тиняється по багатолюдних вулицях Сан-Франциско, намагаючись безрезультатно відшукати якусь роботу, щоб заробити трохи грошей на їжу. Безпроглядна бідність, безперервні невдачі в спробах працевлаштуватися призводять хлопця до повного відчаю і розчарування.

У моменти особливого почуття безвиході Джиммі здається, що він залишився останнім чорношкірим американцем, що бродить по місту, який невблаганно відторгає його, змушуючи покинути недружні місця, що не дозволяють сподіватися на поліпшення. Його зігрівають мрії, про придбання у власність просторого особняка, побудованого в вікторіанському стилі. Фільм Останній чорний в Сан-Франциско (2019) дивитися онлайн в хорошій якості.

Батьки стверджували, що надзвичайно красивий будинок побудував рідний дід хлопця, тому він вважав себе законним спадкоємцем. Зараз будівля належить літній сімейній парі, яка проявляє невдоволення підвищеною увагою незнайомця до їх житла.

Режисер: Джо Талбот
В ролях: Джонатан Мэйджерс, Майк Еппс, Тора Берч, Роб Морган, Willie Hen, Jimmie Fails, Тичина Арнольд, Jamal Trulove, Фін Уиттрок


загрузка...