Фільм Останній контракт Халлі (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Багато людей повністю впевнені в тому, що кілери не можуть мати справжніх людських емоцій. На перший погляд вони здаються такими холодними людьми, які безжально вбивають інших людей і не відчувають при цьому ніякого жалю. Насправді, так буває не завжди, і головний герой є підтвердженням. Молодий чоловік працює найманим вбивцею, і за короткий термін йому вдалося вбити чимало людей. Незважаючи на це, він був у прекрасних стосунках зі своєю єдиною родичкою – бабусею. Хлопець настільки сильно любив її, що був готовий піти на все можливе і неможливе, щоб вона завжди була щаслива.

Через деякий час чоловік вирішив, що йому пора закінчувати зі своєю незаконною діяльністю і вчитися жити правильно. Правда, він так і не зміг кинути свою головну діяльність. Справа в тому, що бабуся серйозно захворіла, і тепер необхідно дістати багато грошей на її лікування. Звичайно ж, у внука не було потрібної суми грошей, тому йому довелося погодитися на нове завдання. У цей момент герой сказав про те, що це буде його останнє вбивство, і після нього він перестане брати завдання. Фільм Останній контракт Халлі (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Втім, коли кілер приїхав на місце призначення, щоб убити сім’ю, то він просто ніяк не міг натиснути на курок. Вони виявилися настільки милими людьми, що вони сподобалися герою. Тепер йому необхідно зробити відповідальний вибір у своєму житті.

Режисер: Джон Метьюз
В ролях: Річард Кебрал, Райан Дорсі, Клейтон Карденас, Джонні Рей Діас, Коріна Калдерон, Джої Абрил


загрузка...