Головний герой фільму «Останній шанс Харві» — композитор похилого віку, який зазнає труднощів, як на роботі, так і в особистому житті. Харві Шайн займається написанням джинглів для рекламних роликів. У цьому бізнесі постійно потрібна свіжа кров і нові ідеї. Молоді таланти наступають на п’яти, і Харві не безпідставно починає турбуватися за свою роботу. У теж час в його родині намічається радісна подія: дочка Сьюзан виходить заміж. Композитор летить із Нью-Йорка до Лондона, щоб бути присутнім на церемонії.

Він давно розлучився з її матір’ю і мало брав участь в житті дівчини, але радий розділити з дочкою урочистий момент. Однак відразу з’ясовується, що Харві чужий на цьому святі: його розташовують окремо, він отримує далеке місце за столом, а до вівтаря Сьюзан поведе її вітчим. Фільм Останній шанс Харві (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Не влаштовуючи сцен, але й не бажаючи перетворювати свою присутність в формальність, Шайн пакує речі і відправляється в аеропорт. Тут-то він і зустрічає жінку, яка здатна змінити його життя і дати йому шанс стати щасливим.

Режисер: Джоел Хопкінс
В ролях: Дастін Хоффман, Емма Томпсон, Айлін Еткінс, Кеті Бейкер, Лієн Балабан, Джеймс Бролін, Річард Шифф, Деніел Лапэйн, Брона Галлахер, Майкл Лендіс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress