Світ на краю, вмираюча мати посилає свого маленького сина на пошуки, щоб знайти місце, яке виконує бажання. Мова йде про маленького хлопчика, який подорожує зі своєю матір’ю в місце, яке виконує бажання в світі, в якому сталося щось жахливе, і більшість людей у світі зникли, і щось жахливе прийшло у світ. Коли його мати вмирає, він повинен подорожувати поодинці, намагаючись уникнути цієї жахливої речі (я не можу сказати, що це таке, за винятком того, що це так унікально і дуже страшно). По дорозі він зустрічає кілька людей кожен на своєму власному шляху, і вони в кінцевому підсумку подорожують разом, намагаючись зібрати воєдино те, що насправді сталося.

Я не можу сказати більше, не розкриваючи сюжету, але це дуже потужний фільм про останній хлопчика з таким гарним сполученням у своїй основі, доставлені через поезію Румі. У цьому фільмі так багато оригінального і унікального. Його захоплюючі, страшні і сумні моменти, і всі актори були блискучими-жодного невірного кроку.

Основними моментами були двоє молодих людей Матильда Фрімен і Флінн Аллен, священик Пітер Гінесс і, звичайно, Люк Госс, чия продуктивність була чудовою. Фільм Останній хлопчик (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Перрі Бандал
В ролях: Анна Вілсон-Джонс, Люк Госс, Флінн Аллен, Пітер Гіннесс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress