В процесі сюжету фільму, глядачеві доведеться дізнатися цілком достовірну історію, яка в свою чергу сталася в квітні 1944 року. В цей самий час колись велика нацистська Німеччина, переживала дуже скрутні часи, вони практично програвали на всіх своїх основних фронтах. Разом з цим, солдати нацистської Німеччини все ще стояли до останнього, вони готові були померти щза свого великого вождя. У містах де влаштувалися військові підрозділи германців всюди йшли заколоти і перевороти, партизани раз у раз влаштовували всілякі саботажі, щоб хоч якось зламати ворога який силою зайняв їхнє місто.

Справа доходить до того, що в один з таких днів, в одному з таких міст трапляється дуже страшний і жахливий акт, проти всієї фашистської влади. Партизани вриваються натовпом в будинок, одного з найвпливовіших офіцерів, вони вбивають не тільки його самого і трьох інших офіцерів, а й жорстоко розправляються з усією його родиною. Тим часом незабаром, німецьке командування дає про себе знати.

Чи не розслідуючи нічого вони відразу ж приступають до помсти, на розстріл вони виводять більш ніж двохсот політичних в’язнів, які свого часу йшли проти диктатури генерала Метаксаса. Фільм Останній запис (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пантеліс Булгаріс
В ролях: Тасос Дімас, Андре Хенніке, Гіоргос Карамалегос, Андреас Костянтину, Василіс Кукалані, Мелія Крейлінг, Лукас Кіріазіс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress