Вже скільки разів глядачеві доводилося бачити, як білі люди потрапляють в пастку революційних, військових, політико-соціальних пристрастей на африканському континенті, але все одно з’являються нові пані та панове, представники західної цивілізації, повні гуманітарного завзяття і бажання допомогти нещасним африканцям. Ці прекраснодушні чудові люди залишають свою налагоджену, безпечну, ліберально-демократичне життя і відправляються в місця, де як і раніше в ходу середньовічні цінності і такого ж історичного періоду мораль.

І нарікати цим філантропам-гуманітаріям залишається тільки на себе, коли крихке політичну рівновагу порушується і з усіх боків починають вилазити люди в формі хакі (деяким може бути років по десять від роду) і наставляти на вас зброю, при цьому горланячи якісь уривчасті, судомні, явно нічого доброго не віщують фрази. У подібну карусель потрапляють головні герої нового режисерського проекту Шона Пенна «Остання особа». Керівник міжнародної гуманітарної організації (Шарліз Терон) знайомиться в Африці з лікарем гуманітарної допомоги (Хав’єр Бардем). Для обох зустріч виявляється те саме ковтка свіжого повітря, адже обидва поділяють погляди на соціальні проблеми в Африці, горять бажанням допомогти нужденним, а також є привабливими здоровими людьми. Між ними зав’язується пристрасний південний роман, але все закінчується, коли в Ліберії (саме в цій неспокійній країні працюють головні герої) спалахує громадянська війна.

Ця трагічна подія вносить сум’яття не тільки в роботу героїв, а й в особисте життя, так як вони, побратими по зброї і за політичними поглядами, на цей раз виявляються по різні сторони барикад. У кожного з них своя власна точка зору на ситуацію, що склалася, діаметрально відрізняється від партнера. Щось зависло в повітрі і нічого доброго не обіцяє… Фільм Остання особа (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Шон Пенн
В ролях: Шарліз Терон, Хав’єр Бардем, Адель Екзаркопулос, Жан Рено, Джаред Харріс, Сібонгіле Мламбо, Еббі Уейім, Бронвін Рід, Хоппер Пенн, Ірина Мікколі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress