Фільм Останнє літо (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Літо сімдесятого року було неймовірно спекотним на європейському континенті. Люди буквально знемагали від спеки, не маючи можливості уникнути подібних примх природи. Однак четверо давніх товаришів підліткового віку, всупереч аномально високим температур насолоджувалися літнім відпочинком після стомлюючого навчального року. Хлопчаки раділи безтурботному проведенню часу, коли була відсутня необхідність дотримуватися суворого режиму і сидіти над підручниками. Вони проявляли неймовірну фантазію, щодня придумуючи веселі розваги, і здійснювали нешкідливі пустощі, характерні для підлітків.

Нерозлучна четвірка неповнолітніх приятелів живе в сільській місцевості, оточеній мальовничою природою. Хлопчики-підлітки цілими днями пропадають у сільських околицях, отримуючи задоволення від відчуття повної свободи, не перестають гратися, не замислюючись про складнощі, які існують в житті. Раптова трагедія назавжди зруйнує безтурботне існування, змусить зіткнутися з жорстокою реальністю і передчасно розлучитися з дитинством.

Для кожного те, що трапилося нещастя стане незабутнім, суворим уроком, який змінив кардинально ставлення до буденних речей і оточуючих людей. Фільм Останнє літо (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон Джонс
В ролях: Noa Thomas, Gruffydd Weston, Rowan Jones, Christopher Gunning, Річард Херрінгтон, Стефан Родрі, Steffan Cennydd, Ruth Ollman, Роберт Уилфорт, Ніа Робертс


загрузка...