загрузка...


Герой проекту отримав унікальну можливість спостерігати за тим, як проходять його дитинство, юність, юність. Камера відстежувала кожен його крок, спостерігала за ситуаціями, постійно наповнюють його життя. З маленької наївної дитини Майкл перетворився на важкого невихованого підлітка, а вже потім у дорослого цілеспрямованого молодого чоловіка, відмінно підготовленого до життя. Він ставить перед собою чіткі цілі, яких хоче досягти, але пам’ять постійно повертає його в моменти минулого, які він намагається забути. Ось він шестирічний хлопчисько, що спостерігає за складними відносинами батьків, які в кінцевому підсумку вирішили розійтися.

Разом з сестрою Мейсон залишився з матір’ю. У житті хлопчика з’являлися нові люди, які впливають на його подальше життя. У якісь моменти йому здається, що він готовий до реалій суворої дорослого життя, але стикаючись з нею в реальності, він розуміє, що ще не подорослішав, не набув необхідного досвіду і знань. Незграбний хлопчисько школяр поступово стає солідним студентом коледжу, який думає про ті речі, з якими йому належить зіткнутися в подальшому житті. У юному віці він не надавав цьому великого значення. Він згадує сімейні сніданки, настанови батька, взаємини з вітчимом, перше кохання і все те, що супроводжувало його протягом періоду дорослішання. Фільм Отроцтво (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Всі ці події здаються незначними, але з них складається його життя, що приносить неповторне задоволення. Паралельно розповідається історія взаємин батьків Мейсона, що дає можливість порівняти, проаналізувати, співставити життя молоді та дорослого покоління.

Режисер: Річард Лінклейтер
В ролях: Еллар Колтрейн, Ітан Хоук, Патриша Аркетт, Елайджа Сміт, Лорелей Лінклейтер, Ліббі Вілларі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress