Фільм Охорона (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Працювати в службі охорони металургійного комбінату не складно. На приволзькому провінційно заводі практично нічого не відбувається. Погоні і перестрілки відсутні, тому охоронцями працюють жінки. Уніформа і відсутність чоловічої уваги робить життя і роботу нудною. Однією з них, Клавдії ще немає тридцяти, вона мріє про дитину. Але для початку потрібно хоча б вийти заміж, а це просто не реально. Женихи відсутні в цій місцевості, як вид. У дівчини важка доля, в дитинстві вона втратила обох батьків. Тепер йому належить піклуватися про немічних вітчима, який прикутий до інвалідного візка.

Завод на якому вона працює, відчуває фінансові труднощі і найближчим часом може закритися, викинувши на вулицю всіх його працівників. Що твориться в маленькій голівці під пишною копицею рудого волосся? Які плани обмірковує зневірена молода жінка? Що приготувала самотньої невдаху зла доля? Якщо перспектива створити стосунки із злочинцем, які поцілував переслідувачку під час втечі? Фільм Охорона (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Залишить який-небудь заїжджий чоловік привабливою провінціалки хлопчика, про який вона так мріє? Чи передбачено для кожної жінки можливість особистого щастя чи це утопія?

Режисер: Олександр Прошкін
В ролях: Віктор Сухоруков, Антон Шагін, Коровіна Марія, Олексій Кортнєв, Сергій Дрейден


загрузка...