Фільм Озеро Поркьюпайн (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Підліткова життя – це один із найскладніших періодів життєвого дозрівання. Молода дівчина Бі, стикається з цією незвичайною і важким життям як ніхто інший. У неї вічні проблеми і поганий настрій, їй нічого не хочеться і завжди важко, справжній життєвий шлях підлітка. Але в цей раз, її шлях має перевернутися з ніг на голову. Бі, і її мама, відправляються на літні канікули до батька. Батько живе на узбережжі чудесного і мальовничого озера Поркьюпайн. Берег цього озера просто прекрасний, і навіть з такою непростою підліткової життям як у Б, на цьому озері можна знайти спокій і радість. Але Бі чекає неймовірна пригода.

Вона зустрічає дівчину, на ім’я Кейт. Кейт виховується в дуже неблагополучної сім’ї, і всі її виховання, це вулиця і вона сама. Підліток, справжня бунтарка, яка нічого і нікого не боїться. Саме тому, вона справляє враження на тиху і скромну дівчину. Завдяки Кейт, життя підлітка, на березі цього прекрасного озера, перевертається з ніг на голову. Фільм Озеро Поркьюпайн (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вони відриваються і пропалюють літо на повну котушку. Чи зможе Кейт, допомогти своєї скромної і невпевненою в собі подружці, пережити всі труднощі перехідного віку, і нарешті подорослішати?

Режисер: Інгрід Венингер
Актори: Charlotte Salisbury, Люсінда Армстронг Хол, Крістофер Болтон, Дэльфин Пассел, Maxime Robin, Harrison Tanner, Jacqui Brown, Халлі Світзер, Cassundra Sloan, George Karasmanis


загрузка...