Фільм P. S. Я кохаю тебе (2007) дивитися онлайн в хорошій якості 720


«P. S. Я кохаю тебе» — фільм про початок нового життя через подолання втрати. Холлі і Джеррі – щаслива подружня пара. У них практично не виникає суперечностей, а кожен день схожий на медовий місяць. Але раптово Джеррі помирає від пухлини мозку, про яку Холлі і не підозрювала. Будні жінки перетворюються в одноманітну буденність, де немає місця роботи, прибирання та догляду за собою. Вона по сотні разів прослуховує голос чоловіка на автовідповідачі і забуває про все на світі, навіть про власний день народження.

Однак струс приходить, звідки не чекали: Джеррі, знаючи про швидку кончину, написав дружині кілька листів, які повинні допомогти їй взяти себе в руки і дивитися на світ з великим оптимізмом. Мама і друзі спочатку вважають, що це тільки прив’яже Холлі до минулого, але незвичайна терапія поступово починає приносити плоди. Фільм P. S. Я кохаю тебе (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Фінальним акордом стає поїздка Холлі на батьківщину Джеррі в Ірландію. Це подорож має стати поворотним моментом, своєрідним прощанням, щоб героїня могла знову полюбити життя.

Режисер: Річард ЛаГравенес
В ролях: Хіларі Суенк, Джерард Батлер, Кеті Бейтс, Джина Гершон, Ліза Кудроу, Джеффрі Дін Морган, Джеймс Марстерс, Гаррі Коннік мл, Неллі Маккей, Дін Уінтерс


загрузка...