Фільм Паддлтон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Людське життя дуже тендітна річ. Часом може здатися, що якщо подує ураганний вітер, то він в мить зіпсує все. Холодна рука долі може забрати всі мрії людини за мить ока. Хлопець, який хворий на невиліковну форму раку знаходиться в центрі цього фільму. Разом зі своїм приятелем він відправляється в подорож. Раніше ці хлопці були об’єднані в основному лише спільною грою в Паддлтон за якою коротали свій вільний час. Але тепер їх емоційний зв’язок стала набагато розвинутіші. Усвідомлення того факту, що людина може померти, приходять сумні думки.

Ми – всього лише комашки, яких так легко розчавити. Всі ці думки дуже сумні і змушують задуматися про багато речей. Ця подорож відкриє очі на багато що. Можливо, якби не хвороба молодої людини, то ці друзі ніколи б не додумалися до такого. Все починає бачитися в іншому світлі, людиною усвідомлюються нові смисли.

Але можливо хвороба — це спосіб зрозуміти самого себе набагато краще, прислухатися до своїх бажань? Ця подорож назавжди змінить життя двох героїв. Фільм Паддлтон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олександр Леманн
Актори: Марк Дюпласс, Рей Романо, Маргеріт Моро, Крістін Вудс, Кадім Хардисон, Олександра Біллінгс, Метт Буш, Дендри Тейлор, Стівен Оюнг, Сьєрра Фіск


загрузка...