Полювання за злочинцем за сюжетом «Падре» набирає обертів. Шахрая переслідують місцеві поліцаї, намагаючись припинити його подальші злодіяння. Також кримінальний світ бандитських формувань, бажає відшукати людини, який посмів орудувати на окупованому ділянці території, розділеної на сектори впливу. Знаючи про небезпеку для власного існування, герой ретельно ховається, постійно змінюючи імена в документах, і притулок проживання. Геніальна ідея облачення священика приходить несподівано. Тепер лиходій, ховає справжні помисли, під рясою священнослужителя, напустивши маску добропорядної покірності, він продовжує здійснювати жахливі неправомірні вчинки.

Жадібність і спрага пригод, підштовхують до афериста подальшим авантюр. Після чергової пригоди з отриманням адреналіну від погоні, зловмисник змушений тікати з міста. По дорозі їй попадається кинута машина, в якій виявляється юна красуня, абсолютно не опирається викрадачеві, з захопленням, сприймає майбутнє розвага. Парочка, що випадково зведена долею або провидінням, вирішується на спільне пограбування, здатне збагатити закоханих компаньйонів.

Після чого молоді люди збираються назавжди відректися від небезпечного промислу, насолоджуючись сімейною ідилією, вибудовуючи подальше існування згідно з численними бажаннями. Фільм Падре (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джонатан Собол
Актори: Тім Рот, Нік Нолті, Луїс Гусман, Марі Пакуин, Хейлі Ерміда, Бенжамін Петерсен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress