Фільм Пампушка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Незважаючи на класичну назву, стрічка не має зв’язку з творчістю Гі Де Мопассана. Це чисто Комерційне кіно про грандіозну революцію в крихітному містечку, яку влаштувала проста товста старшокласниця на ім’я Віллоудін. Її завданням стала зміна мірок і еталонів краси в локальному масштабі. Музичну драму з елементами комедії «Пампушка» варто дивитися в хорошій якості. У ній показані конкурси краси: в минулі часи і тепер. Головна героїня є дочкою миловидної особи. Її матуся була королевою в класі. Вона перемогла в шоу «Міс підліток». А дочка виросла на неї не схожою.

Коли дівчину «дістали» постійні порівняння з прекрасною матусею, вона вирішила довести світу, що виросла чарівною. І записалася на те ж змагання, через яке пройшла її мати. Спочатку оточуючі сприйняли новину з обережністю і презирством, потім по її стопах пішли й інші дівчата, чиї розміри стандартними не назвеш. Фільм Пампушка (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Картина вийшла добра і мудра. Вона схожа на важливу настанову бабусі, яка переконує онуку, що не слід підганяти себе під чужі шаблони і стереотипи. А треба полюбити власну зовнішність, і тоді всі помітять твою чарівну натуру.

Режисер: Енн Флетчер
Актори: Дженніфер Еністон, Бекс Тейлор-Клаус, Дав Камерон, Одейя Раш, Люк Бенвард, Херолд Перріно, Даніель МакДональд, Ден Фіннерті, Скайлер Сьомін, Джорджі Флорес


загрузка...