Фільм Панама (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Мілан постійно змагається з одним, вихваляючись великою кількістю побачень. Товариш стверджує, що похід в коледж трохи вибив новоспеченого студента з колії, ставши причиною провалу на любовному фронті. Йован знаходить в клубі чергову пасію, заздалегідь попереджаючи милашка про небажання створювати серйозні стосунки. Майя стверджує, що шукає також легкий флірт без особливих зобов’язань. Після інтимної близькості, дівчина починає ревнувати залицяльника до іншим потенційним обраницям, забувши про недавню розмову. Зустріч з давнім процвітаючим знайомим в кафе змінює звичайні намічені плани на майбутнє неусидчивого студента.

Чоловік пропонує скромну посаду у своїй фірмі, попросивши більше нікому не розповідати про таке щедре пропозиції з-за можливої заздрості однокурсників. Мілан і далі продовжує знімати на камеру всі любовні пригоди, створюючи таким чином відеозвіт для відстаючого за рейтингом одного. Хоча у Йована є й інші подружки для нічних розваг, але красуня з книжкового магазину інтригує веденням подвійного життя.

Під час відвертої бесіди сирота стверджує, що більше ні з ким не ділить ліжко, засмутившись за такої безглуздої розмови. Фільм Панама (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Павла Вукович
В ролях: Slaven Doslo, Йована Стоилькович, Мілош Пьевач, Небойша Міловановіч, Тамара Драгичевич, Єлизавета Орашанин, Андрія Даничич, Олександр Джурица, Бранка Селич, Бранка Пуйич


загрузка...