загрузка...


Річард Данн нарешті вирішує переїхати на нове місце, яке повинно було надихнути його на велику роботу. Але чомусь цього не сталося. Дружина постійно на роботі, приносить додому гроші і, схоже, зовсім не розуміє свого чоловіка. А ось Річарду не до праці. Він письменник, який марить славою. Але поки що до цього дуже далеко. І ось зараз йому стало зрозуміло, що творчу кризу складно подолати. Його навіть почав дратувати власний персонаж, на якого покладалися дуже великі надії. Капітан Екселент повинен стати всіма улюбленим і впізнаваним героєм, але поки що більше виводить з себе, ніж вражає.

Він навіть періодично приходить до Річарда, коли тому зовсім не хочеться, немов потішається над невдачами автора. Але все змінюється, коли на шляху письменника з’явилася Еббі. Вона мила і юна дівчина, яка сама не знає, чого хоче. Річарду так припала до душі її книгарство, що він запропонував роботу нянею. Тільки от дітей у нього немає. Але це не лякає Еббі. Вона відчуває, що письменнику потрібна допомога і з готовністю переймається його проблемами, намагаючись розібратися в них.

Виявилося, що та сама дівчина відчуває безліч труднощів у житті, але тепер, коли вони можуть поділитися своїми проблемами один з одним, є шанс все виправити і знайти себе. Фільм Паперовий осіб (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кіран Малруні, Мішель Малруні
В ролях: Ліза Кудроу, Джефф Деніелс, Райан Рейнольдс, Емма Стоун, Кіран Калкін, Хантер Перріш, Ерік Джиллилэнд, Луїс Розаріо, Конрад Вульф, Арабелла Філд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress