Фільм Пара в норі (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Не завжди зміни в житті приносять щастя, іноді вони повністю змінюють життя людини, і зовсім не в кращу сторону. Представлений драматичний трилер «Пара в норі» розповідає про подружню пару, які тільки що покинули землі рідної Шотландії, і вирушили на пошуки щастя до Франції, де їх чекала безтурботне життя в шикарному особняку знаходяться в Піренеях. Спочатку, мрії головних героїв картини дійсно втілилися в реальність, адже новий будинок був досить затишним і просторим, а навколишня маєток природа не могла не радувати переселенців своєю незрівнянною красою.

Незабаром ситуація змінилася, адже сталася пожежа в маєтку відібрав у подружжя єдиної дитини, а саме житло більше не було пристосованим до проживання у ньому. Убиті горем батьки вирушають в найближчий ліс, що знаходиться недалеко від їхнього колишнього будинку. Там, серед дикої природи, подружжя знаходять порожню нору, де й оселилися. Ця нора стає справжнім притулком для головних героїв, ховають їх від зовнішнього світу.

Які зміни чекають на пару в майбутньому, чи зможуть вони впоратися зі своїм нещастям і повернутися до нормального життя в цивілізованому світі? Фільм Пара в норі (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тому Гинс
В ролях: Пол Хіггінс, Кейт Дікі, Жером Киршер, Коріна Масьеро


загрузка...