Фільм Парі на наречену (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Друзі і родичі Мелані гуляють на її дівич-вечорі, вітаючи щасливу наречену. Дівчина відкриває подарунки, всім посміхається, приховуючи хвилювання. Адже ця вже третя спроба стати дружиною. Дві попередні були невдалими завдяки самій Мелані, що збігала буквально від вівтаря. Мама і сестра сподіваються, що цього разу нарешті все здійсниться. Але сидячи в машині, що везе до церкви, героїню почали долати сумніви. До нареченого вона так і не дійшла. Залишивши ошелешених гостей, Мелані вибігла на вулицю, відчувши себе знову вільною.

Дівчина усвідомлювала, що не любила Роберта настільки сильно, щоб провести поруч з ним усе життя. Заспокоюючи себе, Мел придумала розширити сімейний бізнес. Поговоривши з сестрою, героїня зрозуміла, що більше не хоче розбивати чужі серця. А значить, їй доведеться залишатися однією. Деймон звик до холостого, вільного життя і посміюється над своїми одруженими приятелями.

Він приймає запропоноване парі – за короткий термін переконати дівчину вийти за нього заміж. Випадковою кандидатурою виявляється Крейда. Фільм Парі на наречену (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Маріта Грабяк
В ролях: Карісса Стейплс, Пітер Муні, Сінді Басбі, Рон Келоли, Вуді Джеффріс, Кім Делані


загрузка...