Молода приваблива Анна збирається в Барселону, щоб знайти Грега, але спізнюється на літак. Пізніше головна героїня «Париж – це ми» дізнається, що літак зазнав аварії. Усвідомивши те, що вона дивом врятувалася, наша героїня усамітнюється, намагаючись відгородитися від зовнішнього світу. Вона шокована інцидентом і ніяк не може прийти в себе. Анна не бажає стикатися з реальністю, вона переживає нестерпні душевні страждання і біль. В прекрасному, романтичному Парижі дівчина знаходить відображення своїх мук і переживань. Вона розуміє, що пов’язана з містом міцно і назавжди.

Юна симпатична Анна відправляється в Барселону, щоб знайти Грега, але спізнюється на рейс. Так трапляється, що даний літак потрапляє в страшну аварію, пасажири, що перебували на борту, трагічно гинуть. Шокована виникли інцидентом, також, власним випадковим порятунком, головна героїня усамітнюється, вирішує відгородитися від усього світу. Вона не бажає стикається з реальністю, переживає нестерпні душевні страждання.

Несподівано, прекрасний, романтичний Париж перетворюється на відображення її мук, внутрішніх протиріч, вона виявляється прив’язаною до цього міста назавжди… Фільм Париж – це ми (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Elisabeth Vogler
Актори: Дорія Ашур, Schreiber Alexandre, Margaux Bonin, Лу Кастель, Grégoire Isvarine

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress