Фільм Парки (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В центрі історії варто студентка на ім’я Дзюн. Вона до недавнього часу, жила і проблем не знала, займаючись справами, властивими її віком і положенню. Власне турботи всі ці, не приносили проблем і були частиною звичайного життя, для всіх студентів. Одного разу, все змінилося, бо дівчина зустріла на своєму шляху однолітки. Звичайно ж, подібне не повинно дивувати, але було в цьому випадку щось особливе. Ця незнайомка, була як дві краплі води, схожа на велику любов її давно померлого батька. У свій час, він багато розповідав про неї, ясно показуючи приклад справжньої любові.

Дівчина бачила її фотографії, а тому і очам своїм повірити не могла. Надто вже сильно схожа ця незнайомка на Сатико. Зацікавившись цим питанням, Дзюн вирішила провести невелике розслідування в пошуках тієї самої Сатико. Вони в підсумку привели її на онука цієї жінки. Він, власне, і повідав історію про те, що сама бабуся, давно вже померла. Здавалося б, на цьому і пошук повинен був припинитися, але хлопчина додав, що бабуся залишила після себе безліч щоденників.

Можливо, саме вони допоможуть закінчити цю історію і дати всі потрібні відповіді на безліч питань, що виникли від несподіваної зустрічі. Фільм Парки (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Нацукі Сету
В ролях: Аі Хасімото, Мей Нагано, Сета Сомэтани, Сіро Сано, Сідзука Ісібасі, Рю Моріока


загрузка...