У центрі історії-вбивство Джона Кеннеді. Герої фільму-люди з оточення улюбленого президента Америки. Ніяких сенсацій і викриттів — просто голі факти, напівдокументальна хроніка подій, живі (і мертві) люди протягом кількох листопадових днів 1963-го року, коли Америка втратила свого улюбленого президента. Чого гріха таїти, з таким багажем Пітеру Ландесману, вчорашньому режисерові-дебютанту, не варто розраховувати на широкий резонанс у пресі і масовий глядацький інтерес, тим більше, що у свій час серед інших хтось на ім’я Олівер Стоун вже займався цією трагічною темою, результатом чого став знаменитий кінофільм, відомий кожній освіченій людині.

Як би там не було, а майже чверть століття пройшло з часу виходу на екрани картини «Джон Ф. Кеннеді : Постріли в Далласі», до того ж Ландесману пощастило зібрати для свого першого великого проекту воістину блискучий акторський склад, а прем’єру організувати на фестивалі, давно став синонімом незалежного авторського кінематографа – у Венеції. Фільм Паркленд (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Місце було обрано абсолютно правильно, адже на відміну від великого попередника фільм Ландесмана детективну частина історію практично повністю залишає за кадром, зосередившись на людської складової трагедії, в яку виявилися залученими не тільки вбивця і жертва, але і велику кількість звичайних американських громадян, чиє життя виявилася розділеною на До і Після.

Режисер: Пітер Ландесман
Актори: Зак Ефрон, Марша Гей Харден, Біллі Боб Торнтон, Джекі Уівер, Пол Джаматті, Девід Харбор, Джеймс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress