Містер Патерсон, головний герой кінокартини, живе в невеликому містечку в Нью-Джерсі. Він працює водієм автобуса, і кожен день робить одні й ті ж дії. Його життя тече розмірено і одноманітно, але його це, схоже, ні краплі не хвилює і не бентежить. У героя є кохана дружина, для якої він часто пише вірші. Його поезія прекрасна, дружина це розуміє, тому й намагається умовити показати хоч одному видавництву ці твори, але Патерсон відмовляється, оскільки звик писати тільки для себе.

Вечорами він іноді заходить до місцевого бару, коли виходить погуляти з собакою. Комусь може показати, що життя героя дуже нудна, але для нього вона прекрасне і дивовижне, хоч і одноманітна. Для нього важливо, щоб ранок починався з певного ритуалу, адже без цього він просто не зможе працювати. Увечері теж є свої традиційні дії, без яких він не засне. Які ж в такому режимі життя можуть бути сюрпризи? Ніяких. Втім, дещо в житті Патерсона все ж сталося несподіване.

Ця подія перевернула весь його світ, зробивши і його самого трохи іншою людиною… Фільм Патерсон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джим Джармуш
Актори: Луїс Да Сілва мл., Owen Asztalos, Френк Хартс, Вільям Джексон Харпер, Джаред Гілман, Голшіфт Фарахані, Адам Драйвер, Chasten Harmon, Kacey Cockett, Елен-Жан Артур

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress