загрузка...


Біла дівчина і Реп, звучить дивно, а біла товстуха і Реп звучить як справжній сюрприз. Саме таким сюрпризом стала кінострічка «Патті Кейкс», на кінофестивалі Sundance 2017 року. Сюжет драматичної кінострічки обертається навколо дуже повної дівчини з Нью-Джерсі округ Берген, яка мріє стати знаменитим репером. Патрісія Дамбровський з дитинства була товстункою з усіма наслідками, що випливають. Крім того бути товстункою в глухій провінції, та ще жити з матір’ю невдахою зовсім повний відстій.

Але героїня виявляється сильною духом дівчиною вміє мріяти про славу і до того ж пише приголомшливі пісні, ось тільки ніхто про це не знав, поки вона, бува, не поділилася таємницею з одним Денні. Денні почитавши вірші Патрісії захопився її талантом і навіть допоміг знайти музиканта Бастерда який став допомагати із записом пісень. Героїня взяла сценічний псевдонім Килла Пі і тепер товстушку вже неможливо зупинити, тим більше що в особі бабусі героїня отримала величезну підтримку.

Бабуся щиро вірить, що у внучки все складеться. Звичайно, новоспеченої зірки доведеться подолати не одну трудність, але що таке нерозуміння близьких, якщо попереду чекає величезний натовп шанувальників, по крайней мере, Килла Пі так вважає. Фільм Патті Кейкс (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джеремі Джаспер
В ролях: Даніель МакДональд, Бріджет Еверетт, Siddharth Dhananjay, Мамуд Аті, Кеті Моріарті, МакКаул Ломбарді, Патрік Брана, Ділан Блу, Уоррен Буб

загрузка...