Фільм Павло, апостол Христа (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Християнська віра сповнена несподіванок для особистості. Колись Павло виступав одним з непримиренних борців з цією релігією. Однак зараз він опинився в тюремному ув’язненні за розпорядженням норовливого імператора саме за проповідування ідей Месії. Попереду чоловіка чекає погибель, але його справа не буде забуто. Адже послідовник відомого апостола вже пише нове Євангеліє, яке стане променем світла для багатьох заблукалих душ. Як подивитися на свою біографію з боку, вдячно приймаючи неминуче майбутнє?

Чи можна знищити в людині бога, навіть якщо він перебуватиме за гратами? Історія існування і смерті апостола Павла, який пройшов шлях від безжального гнобителя християн до одного з основоположників християнської церкви. Його фінальне місіонерське мандрівка завершується у в’язниці, куди він був ув’язнений за наказом римського правителя Нерона.

Поки полонений Павло чекає екзекуції і роздумує про власну посмертної долі, його прихильник Лука пише нове Євангеліє. Фільм Павло, апостол Христа (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ендрю Хайатт
В ролях: Джеймс Кевізел, Джеймс Фолкнер, Олів’є Мартінес, Гіоргос Карамихос, Джоенн Уеллі, Джон Лінч


загрузка...