загрузка...


​​​​Агнес-звичайна жінка середнього віку, яка присвятила все своє життя сім’ї. Будучи хорошою дружиною і люблячою матір’ю, вона не уявляла іншого життя, крім створення затишку для близьких людей. Кожен день був схожий на інший, Агнес в домашніх клопотах навіть не помічала, як проходили кращі роки, єдиною віддушиною в сімейної рутини було улюблене захоплення. В один прекрасний день в руки Агнес потрапляє велика коробка з купою дрібних деталей. Виконавши звичні справи, вона зайнялася знахідкою, розбираючи деталі і складаючи їх у величезну картину.

З цього моменту збирання пазла стало улюбленим заняттям, яке займало весь вільний час. Кожну хвилину Агнес витрачала на своє захоплення, поступово віддаляючись від чоловіка і дітей. Незабаром вона знаходить розуміння в абсолютно незнайомій людині, яка пропонує їй не тільки спільне збирання, але і швидку поїздку в Атлантік-Сіті, де буде проходити щорічний чемпіонат з пазлів. Фільм Пазл 2018 дивитися онлайн в хорошій якості.

Захоплена жінка несподівано відчуває себе справжньою авантюристкою і всупереч сімейному благополуччю приймає пропозицію незнайомця. Разом вони відправляються назустріч неймовірним пригодою, де кожен сподівається знайти свій власний шлях.

Режисер: Марк Тертлтауб
В ролях: Келлі Макдоналд, Ірфан Кхан, Девід Денман, Деніел Стюарт-Шерман, Остін Абрамс, Бабба Уейлер, Хелен Кокс, Мандела Белламі, Лів Хьюсон, Лорі Хэммел

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress