Фільм Пекуче сонце (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Габріель і Ірис зовні виглядають цілком благополучною подружньою парою, яка виховує дочку підліткового віку. Насправді вони давно втратили колишню гармонію у взаєминах, позбулися безповоротно душевної рівноваги. Нещодавно подружжя вирішує організувати сімейний відпочинок, відправившись в неповторну, романтичну Португалію. Вони планують провести відпустку, що наближається, серед мальовничих, сонячних пейзажів красивої країни. Донька з радістю сприйняла приємну новину, налаштувавшись на цікаве дозвілля серед незнайомої природи, що приховує безліч сюрпризів. Сім’я насолоджується прекрасними видами і самотою серед умиротвореної краси тихих місць. Однак ідеальний відпочинок тривав недовго.

Емма несподівано дізнається, що до її народження у батьків була ще дочка. Маленька Лила по трагічній випадковості потонула, купаючись в басейні. Шокована такою новиною дівчинка не розуміє, чому родичі приховували подібну інформацію. Фільм Пекуче сонце (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вона намагається розібратися в причинах багаторічного батьківського мовчання. Спливли секрети створюють напружену обстановку. Ситуація загострюється, несприятливо відбиваючись на внутрішньосімейних взаєминах.

Режисер: Laura Laperrousaz, Клара Лаперузас
В ролях: Клеман Русье, Тереза Мадруга, Ана Жирардо, Silvéria Aleixo, Dino Estrelinha, Hugo Pedro Pires, Océane Le Caoussin, Пауло Калатре, Агат Боницер, Margaux Le Caoussin


загрузка...