Немає нічого гіршого для сім’ї, ніж смерть одного з рідних. Саме така трагедія сталася в родині молодого Демосфена. Його дружина померла, і він залишився зі своїм сином, Янісом. Звичайно ж для обох це стало сильним ударом. Адже до цієї події, їхня родина вважалася дуже благополучною. У стосунках завжди була ідилія і розуміння. І пропорційно минулого щастя, прийшов неймовірно величезне горе. Печаль і туга зайняла розум хлопців. Тепер кожен новий день для них, це нагадування про те, як поганий світ без матері сімейства. Після смерті дружини, головний герой і зовсім замкнувся в собі.

Він обірвав спілкування з навколишнім світом і сином в тому числі. Дитині було простіше, адже від матері йому залишилася лише світла пам’ять і маленький золотий хрестик, нагадує про неї кожен день. В одну з простих прогулянок по берегу моря, Яніс виявляє в човні пелікана, зовсім маленького пташеняти. Його пронизливі крики зачепили струни у душі дитини і він віддає свій золотий хрестик, в обмін на птицю. Він висловив бажання допомогти пеликану вирости, а той в свою чергу став другом для хлопчика. Фільм Пелікан (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Проста птиця, пішла по шляху допомоги дитині, повільно виводячи його з тих темних куточків, в яких він ховався від свого горя. А слідом за ним, допомога прийде і до вбитого горем батька.

Режисер: Олів’є Орлі
В ролях: Емір Кустуріца, Тібо Ле Геллек, Джейд-Роуз Паркер, Франсуа-Ксав’є Демезон, Геннадій Пачис, Валеріан де Вилленьюв, Івіс Нэдот, Нтинос Понтикопоулос, Дімітріс Сарикизоуглоу, Сократіс Пацикас

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress