загрузка...


Фільм «Перед північчю» є продовженням саги фільмів Річарда Лінклейтера. У першому фільмі головні герої ще підлітками випадково зустрілися в поїзді і з першого погляду закохуються один в одного. Незважаючи на те, що він з Америки, а вона з Франції, молоді люди вирішили, що їх зустріч – подарунок долі і вони зобов’язані бути разом. Тепер же вони, як і багато років тому, пристрасно закохані один в одного і встигають виховувати двох дев’ятирічних дівчаток-близнючок.

Деколи подружжю буває досить складно приймати поведінки один одного: Джессі весь час намагається налагодити стосунки зі своїм старшим сином-підлітком від першого шлюбу і проживає зі своєю матір’ю, він все так само пише книги. А ось Селін в даний момент стоїть на роздоріжжі і подумує про зміну роботи, їй пропонують співпрацювати з урядом країни. Протягом усіх цих спільних років їх почуття один до одного були завжди ніжними, але ось тепер їм здається, що любові більше немає. Всі дрібні сварки і проблеми накопичуються в душі кожного з подружжя і утворюється величезний ком нерозуміння, який ставить під загрозу їх сімейне життя і любов один до одного.

Їх сім’я тріщить по швах, Джессі починає заглядатися на молоденьких дівчат, а його дружина Селін стає інтелектуалкою. Фільм Перед північчю (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Річард Лінклейтер
В ролях: Ітан Хоук, Жюлі Дельпі, Шеймас Деві-Фіцпатрік, Дженніфер Прайор, Шарлотта Прайор, Ксенія Калогеропулу, Уолтер Лассали, Аріана Лабед, Янніс Пападопулос, Афіна Рахель Цангарі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress