загрузка...


«Передсвітанкова молитва» — це вражаючий бойовик, який здатний подарувати цікаві хвилини перегляду. Фільм знятий за участю таких країн, як Франція, Великобританія, Росія, США, Китай. Автором проекту є режисер Жан-Стефан Совер. Центральних персонажів в цій картині виконали Джо Коул, Ст. Пансрингарм, П. Йиммумрхай, П. Мабкланг, Н. Шейк, Б. Мур. Герой потрапляє туди, звідки мало хто може вибратися здоровим, нормальним в моральному плані і взагалі живим. Він виявляється в самій страшній в’язниці, яка відома своєю жорстокістю – і тих, хто там сидить, і навіть керівництва.

Але герой точно не буде «ганчіркою» в цьому безжальному місці. Він добре розуміє, що якщо розкиснути і здатися слабким, точно ніколи не виберешся з цієї душогубки, яка вже забрала безліч життів. І тоді в голові у головного персонажа фільму виникає ціла стратегія. І він зробить все, щоб вона була реалізована. Інакше просто не жити. Він вирішує зайнятися силовим видом спорту, щоб не стати грушею для биття. Болісні тренування, боротьба із собою, складні хвилини, коли буквально все хочеться кинути і вже точно нічого не починати з самого початку. Але він обов’язково вистоїть. І подолає всі, особливо самого себе, свої страхи.

І ось тут починається новий етап в його житті – небезпечний, незвичайний, але точно ведучий по вірному шляху. Починаємо дивитися цей фільм про непросту, але дивовижну долю сильної особистості. Фільм Передсвітанкова молитва 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Жан-Стефан Совер
В ролях: Джо Коул, Витхая Пансрингарм, Паня Йиммумрхай, Біллі Мур, Порнчанок Мабкланг, Ніколас Шейк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress