загрузка...


Колумбія – досить екзотичне держава, з встановленими особливими законами, кардинально відрізняються від загальноприйнятих правил на міжнародному просторі. Країна зіткнулася в певний період з серйозними труднощами, пов’язаними з епохою розквіту наркоторгівлі, яка благополучно продовжилася в майбутньому. Нелегальний бізнес, охопив величезні території, змушуючи населення брати участь у незаконних махінаціях. Люди, які не бажають перебувати під впливом наркоторговців, ставали жертвами непримиренного протистояння, несучи людські життя. Сімейство Рапайет стало заручниками неприємних обставин, коли торгівля незаконним товаром почала стрімко зростати.

Наркоділки захопили весь ринок, не дозволяючи підприємцям розвиватися, які працюють за законним правилами. Чесний сімейний бізнес опиняється на межі повного руйнування, що змушує шукати ефективні способи ліквідації плачевної ситуації. Фільм Перелітні птахи (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Глава сім’ї усвідомлює, що терміново приймати необхідно рішучі заходи, інакше родичі позбавлятися благополучного існування. Кожен день перетворюється в прагнення вижити в ризикованих умовах.

Режисер: Христина Гальєго, Сіро Герра
В ролях: Juan Bautista Martínez, Наталія Рейс, Carmiña Martínez, Greider Meza, Sergio Coen, Miguel Viera, José Acosta, José Vicente, Jhon Narváez

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress