Фільм Переродження (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі сюжету опиняються три людини, молода дівчина на ім’я Сара, у якої досить натягнуті і дуже непрості стосунки зі своєю матір’ю, і її чоловіком Марком. який всіма силами намагається налагодити між ними стосунки. Вся справа в тому, що у Сари і її матері Барбари завжди, ще з самого дитинства були досить важкі стосунки, і вони постійно сварилися через дрібниці. Вся справа в тому, що Сара завжди хотіла вільного життя і самостійності, а мати постійно лізла в її особисте життя вказуючи як їй жити, з ким дружити, з ким зустрічатися, де працювати і де навчається.

В один прекрасний день Сара починає зустрічатися з дуже добрим і чуйним колегою по роботі на ім’я Марк, його турбота і залицяння розтопили серце дівчини, в якій знайшлося місце не тільки до всепоглинаючої ненависті до матері, але і до світлим почуттям. Через деякий час пара вирішує зіграти весілля, і поступово Марк стає тією людиною який допомагає Сарі налагодити відносини з матір’ю. Завдяки його втручанню, вони поступово стають дуже близькими людьми, і справжніми подругами. Але через деякий час в житті Сари відбувається трагедія, Марк гине що дуже сильно позначається на її стані.

Дівчина впадає в депресію і тепер мати як найбільш близька для неї людина допомагає впорається з труднощами і продовжити далі жити, зберігаючи тільки світлі спогади про загиблого коханого. Фільм Переродження 2018 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Роб Берроуз
Актори: Рейчел Тит, Zoe Allin, Barbara French, Джей Маллен, Lynne Archer, Joanne Bensley, Kara Bensley, Denise Burrows, Роб Берроуз, Джо Елліс


загрузка...