Фільм Перевертень (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Блейз та Несса стануть героями фільму «Перевертень» і їх історія, безумовно не завидна. Життя героїв складається не найкращим чином, з причини їх метадонової залежності. Якщо простіше, вони звичайні наркомани, які ведуть відповідний спосіб життя. Не маючи тлумачного освіти, герої змушені підробляти на самих простих роботах, які тільки можуть знайти. Все це не заради грошей, не для того, щоб побудувати своє подальше майбутнє. Наркотична залежність змушує їх шукати нову дозу і більша частина грошей з підробітку, відправляється на покупку нових наркотиків.

Звичайно ж, вони мріяли про інше життя і, судячи з усього, продовжують мріяти, ось тільки навряд чи подібне буде доступно. Вони пов’язані один з одним і не бажають, щоб шляхи розійшлися, але непросте життя, буквально змушує їх зустрічати проблеми. Несса зважиться на втечу, бажаючи почати все з нуля в самоті. Адже життя не зможе продовжитися довго, якщо залишити все в тому ж самому порядку речей. Фільм Перевертень (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Втеча Нессы, для Блейза стане серйозним ударом, прирікаючи його на самотність, яке по своїй суті, лише ускладнить життя героя. Він не мотивований починати все з нуля, він не може знайти виходу із ситуації.

Режисер: Ешлі Маккензі
В ролях: Ендрю Гілліс, Брих Макнели, Кайл М. Хемілтон


загрузка...