загрузка...


На Дикому Заході вміння володіти зброєю було життєвою необхідністю. Тому юного Елая батько вчив стріляти. Хлопчик умів поводитися не тільки з пістолетом, але і гвинтівкою, показував непогані результати в влучності. Коли до їхнього будинку під’їхали троє чоловіків з недобрими намірами, шериф попросив сина зайти в будинок і не виходити. Напередодні відбулася страта небезпечного злочинця, ватажка банди головорізів, звинуваченого в грабежах і нападах, заарештував Якого Батько Елая.

Тепер брат повішеного Джеріко зі своїми приятелями прибутку розібратися з представником закону. Підліток бачив, як його батька вбивають і прицілившись, вистрілив в бандита. Потім він поранив Джеріко, який відправився до священика за допомогою. Злочинець розповів, що це шериф і хлопчисько першими почали стрілянину. Елая заарештували, звинувативши у вбивствах. Відбувся суд, і хлопчикові загрожувала Шибениця. Ніхто не слухав його виправдань, повіривши бандитам.

Губернатор вирішив пом’якшити покарання, відправивши хлопця на каторгу. Через майже тридцять років Елай повернувся для помсти. Фільм Перехитрити ката (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Крістофер Форбс
В ролях: Баррі У. Джеральд мл, Катрін Джеральд, Джеррі Чессер, Стефен Гілліам, Бред Ліа, Ден Бек

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress