загрузка...


Брук Долтон і Нік Воган — головні герої картини «Перш ніж ми розлучимося». Фільм розповідає про дівчину, яка вирішила відвідати Нью-Йорк, але день з самого початку не задався, неприємності сиплються і валяться на голову красивої дівчини. І ось поганий день закінчується тим, що у Брук вкрали гаманець, і вона запізнилася на свій поїзд додому. На Центральному вокзалі вона знайомиться з молодим хлопцем Ніком, який підробляє, граючи на трубі. Хлопець пропонує дівчині допомогу. Дівчина спочатку відмовилася від грошей, але обставини сильніші Брук і вона дуже великою недовірою погодилася на допомогу хлопця.

І ось незнайомці вирішують провести цю ніч разом, гуляючи по нічному місту. Нік має свій гіркий досвід, та й Брук маючи образ успішної дівчини, є, що розповісти і чим поділиться. Несподівано для обох, ніч зближує їх, і у кожного почуття, ніби вони знають один одного цілу вічність. Вони діляться один з одним найпотаємнішим, розповідаючи своє життя гіркоту і радість пережитого, а такого ж не розкажеш ледве знайомій людині. Фільм Перш ніж ми розлучимося (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Хлопець і дівчина розуміють, що з настанням ранку вони можуть розлучитися назавжди, але це доля. Зустріч допомагає їм зрозуміти один одного вони і шукали всі ці роки, і це любов назавжди.

Режисер: Кріс Еванс
В ролях: Кріс Еванс, Еліс Ів, Емма Фітцпатрік, Джон Каллам, Andre Pith, Марк Кассен, Елайджа Морлэнд, Деніел Спінк, Грим Ріпер К., Дороті Фокс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress