Фільм Перша дівчина, яку я полюбила (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Енн всього 17 років, тому вона тільки пізнає світ і намагається знайти собі місце в ньому. Серед однолітків вона особливо не виділяється, дружить в основному з дівчатками, вважаючи хлопців нетямущими істотами. Хоча в коло її спілкування входить один хлопчик, Кліфтон, потай закоханий в героїню. Тільки зізнатися їй у почуттях він не поспішає, тому що Енн не втомлюється повторювати, що всі хлопці є безглуздими дітьми, любити їх неможливо, а самостійними і усвідомленими вони стануть нескоро.

Зате дівчину приваблює однокласниця Саша, що є найпопулярнішою ученицею школи. Чарівна, сексуальна і ніжна, при цьому смілива і зухвала — як таку не полюбити? Аби не допустити мучитися в свої переживання, Енн вирішила поділитися з Кліфтоном своїми емоціями і почуттями. Довіритися батькам не можна, адже вони ні за що не приймуть її сексуальну орієнтацію, а зізнатися Саші вона поки боїться. Дізнавшись про таємну любов подруги, молода людина прийшла в лють. Він стільки років любить її, а вона вирішила стати лесбіянкою!

Коли Енн все-таки розповість Саші про думках і бажаннях, закипаючих в її душі, Кліфтон перейде до рішучих дій. Він ні за що не готовий віддати кохану, а між дівчатами вже зав’язуються серйозні відносини… Фільм Перша дівчина, яку я полюбила (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Керем Санга
В ролях: Ділан Гелула, Бріанна Хилдебранд, Матео Аріас, Памела Адлон, Тім Хайдекер, Камерон Еспозіто, Ерік Гріффін, Jennifer Prediger, Ана Справи Крус, Лаура Паталано


загрузка...