Фільм Перша леді (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В епіцентрі подій, описаних в картині «Перша леді», знаходиться чарівна красуня на ім’я Марія, яка звикла отримувати від життя задоволення і сподіватися виключно на власні сили. Самовпевнена дівчина не очікувала, що одного разу її шляху перетнуться з чарівним і харизматичним красенем. Новий знайомий зацікавив її завдяки неймовірному почуттю гумору і величезній кількості позитивних рис характеру. Вона не помітила, як всерйоз захопилася привабливим хлопцем і вже не уявляла, як буде без нього обходитися. Головна героїня гостросюжетної драми не на жарт закохалася з молодої людини і піднесла його до небес.

Вона вважала його ідеальним бойфрендом і думала прожити з ним до кінця днів. Наївна дівчина не підозрювала про те, що її обранець є лукавим типом. Він старанно приховує від нареченої те, що пов’язаний зі світом злочинності. Незабаром хитрий чоловік вирішив втягнути кохану в темні справи, але вона не хоче піддавати себе смертельно небезпеки.

Засмучена жінка усвідомила, наскільки сильно помилялася щодо обраного нареченого і спробувала змінити ситуацію, поки не виявилося занадто пізно. Фільм Перша леді (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Dennis L. Reed II
Актори: Ніколь Олександр, Гроувер МакКэнтс, Джим Джонс, Джуліус Вашингтон, Kristin Clarke, Royce Reed, Demaris Harvey, Mara Kanyon, Alphonso Settles, Карен МакКэнтс


загрузка...