загрузка...


Життя Моніки, героїні драматичного фільму «Перший поєдинок онлайн» складалася не дуже вдало. Вона з раннього дитинства залишилася без батьків, за роки сирітства змінила кілька прийомних сімей, в яких відносини у неї складалися не дуже гладко. Її найгарячішою мрією було дорослішання і набуття самостійності, а ще — зустріч з рідним батьком. Вона знає, що він живий, але йому не дадуть опіку над дочкою, бо він сидить у в’язниці. Але ось Моніка дізнається, що її тато звільнився. Чи означає це, що вона зможе жити з ним або хоча б частіше спілкуватися?

Виявляється, немає. Чоловік не мав можливості звикнути до ролі батька, дівчинка здається чужий і зовсім зайвої в його житті. Змиритися з цим Моніка не може. В черговий раз посварившись з батьками вона йде з дому і знайомиться з групою хлопців зі спортивної школи. Її нові друзі займаються реслінгом, і героїні здається, що це може змінити її життя. Чоловічий вид спорту зробить її ближче до батька! Моніка йде займатися в групу, де до неї ніколи не було дівчаток. І у цілеспрямованої і спритною дівчинки все виходить!

Вона робить успіхи, скоро їй належить вступити в свій перший бій… Але чи зуміє вона домогтися бажаного, — возз’єднатися зі своїм татом? Фільм Перший поєдинок (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олівія Ньюман
В ролях: Ельвіра Еммануель, Маггі, Яхья Абдул-Матін II, Колман Домінго, Джаррель Джером, Кім Рамірес, Джаред Кемп, Іса Девіс, Аллен Мальдонадо, Travis Raeburn

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress