загрузка...


Бенджамін з дитячого віку мріяв освоїти в майбутньому професію лікаря, щоб допомагати важкохворим людям справлятися з важкими недугами, рятувати їх від страждань. Навчаючись у випускному класі, він намагався показувати відмінні результати на контрольних роботах, що дозволяють згодом здати благополучно вступне тестування в медичний інститут. Цілеспрямовані хлопець готовий спілкування обмежити з друзями і кілька років займатися зубрінням, пізнаючи тонкощі медичної науки, щоб стати кваліфікованим фахівцем, який вміє справлятися з найскладнішими ситуаціями. Антуан теж в інститут прийшов з подібними намірами.

Однак його надії не виправдалися, прагнення до знань поступово згас, місце поступившись бажанням проводити весело час в оточенні симпатичних однокурсниць на студентських, безбашенних вечірках. В результаті недбайливий студент третій рік поспіль залишається беззмінним першокурсником. Фільм Перший рік (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Два абсолютно несхожих хлопця незабаром об’єднуватися в єдиний тандем і почнуть просуватися назустріч поставленим цілям одночасно, надаючи взаємну підтримку. Доведеться забути про розважальні заходи і заглибитися в підручники, щоб надолужити згаяне.

Режисер: Томас Лилти
В ролях: Венсан Лакост, Уілльям Лебхил, Michel Lerousseau, Darina Al Joundi, Бенуа Ді Марко, Граціелла Делерм, Гійом Клеріс, Олександр Блазі, Noémi Silvania, Laurette Tessier

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress