Фільм Петерлоо (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Людська історія знає багато прикладів, коли влада держави ні в гріш не ставлять людські життя своїх громадян. Сильні світу цього дуже часто витрачали звичайних людей як гарматне м’ясо. Події цієї картини відбуваються в 19 столітті в Об’єднаному Королівстві. Літо 1819 року видалося кривавим, адже кров невинних людей пролилися вулицями міста Манчестер. У той час в Королівстві була популярна думка про те, щоб влада дала загальне виборче право. Таку позицію висловлювали багато знаменитих особистостей епохи. Ситуація розжарюється до межі в той день, коли на вулиці Манчестера виходить багатотисячний натовп.

Ніякого насильства в той день з боку протестувальників не планувалося. Багато хто вийшов тоді на вулицю не повернулися додому. Вони загинули, відстоюючи свої права, висловлюючи ту точку зору, в яку вірять. Урядом було віддано наказ направити проти протестувальників загін кавалерії.

Нічим хорошим ця ситуація не могла закінчитися. Беззбройні люди проти збройного загону. Цей епізод досі вважається одним з найкривавіших в історії цієї країни. Фільм Петерлоо (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Майк Лі
Актори: Рорі Кіннер, Максін Пік, Пірс Квіглі, Девід Мурст, Рейчел Фіннеган, Тому Мередіт, Simona Bitmate, Роберт Уилфорт, Карл Джонсон, Сем Тротон


загрузка...