Фільм Під час грози (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Життя дуже складна штука і навіть не варто її намагатися ускладнювати ще сильніше. Головна героїня цього фільму потрапила у велику пастку, з якої тепер важко знайти вихід. Жінка на ім’я Віра змінила події в минулому часі, що позначилося на сьогоденні. Щаслива героїня разом зі своєю сім’єю переїжджає в новий будинок. Для цієї жінки, на її власну думку, тепер настануть хороші часи, адже новий етап як черговий шанс. Але не тут-то було насправді будинок виявляється дуже дивним місцем, де відбувається розлам часу. Саме завдяки такій незрозумілою штуці, Віра рятує хлопчика, який жив тут 25 років тому.

Але краще б головна героїня не робила цього необачного вчинку. Тепер за змінами в минулому, відбулися зміни в реальності. Схоже, що тепер ніхто крім віри, не підозрює про те, що живе в зміненому світі. Чоловік головної героїні не знає про те, що у нього народилася дочка, багато процеси починають набувати зовсім інші форми.

У пошуках свого втраченого життя головна героїня біжить за відповідями. Але коли вона дізнається правду, вірі абсолютно не сподобається ця Крижана душу інформація. Фільм Під час грози (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Оріол Паоло
Актори: Адріана Угарте, Чіно Дарін, Хав’єр Гутьєррес, Альваро Морате, Нора Навас, Мігель Фернандес, Клара Сегура, Міма Рієра, Айна Клотет, Альберт Перес


загрузка...