загрузка...


Драматичний фільм «Підкорись» дивитись онлайн. Леон-темношкірий хлопець, який живе не дуже хорошим життям, в Східному Лондоні. Якщо говорити простіше, то він живе в гетто, в якому немає місця для звичайної людини. Майбутнього немає, а даний час темне і не приносить ніякої користі. Молода людина, просто пропалює життя в районних розбірках, та на вечірках, які теж в один прекрасний момент можуть закінчитися бійкою. Все б могло б ще довго так тривати, поки не сталася зустріч у головного героя, з красивою блондинкою. Вся ця зустріч, в цілому виникла при вельми курйозних обставинах часу.

Вони з різних соціальних прошарків, але між ними загорілася справжня любовна пристрасть. Почуття серйозної дорослої любові, може припинитися в будь-який момент, так як саме тут може статися Серйозний бунт, бідних кварталів. Темношкірий хлопець Леон, що живе зі своєю матір’ю на задвірках Лондона, намагається знайти своє місце в житті. Фільм Підкорись (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але, все що йому вдається, це стежити за своєю матір’ю, яка весь час п’є, і іноді проводити час на тусовках зі своїми однолітками з бідних районів. Коли даний мучить день у день, а майбутнього і зовсім не видно, Леон знайомиться з молодою, веселою дівчиною по імені Твіггі, яка вселяє в хлопця надію.

Режисер: Джеймі Джонс
В ролях: Маркус Ратерфорд, Майкл Квартет’нія Міллер, Торін стіл, Джошуа Бліссет, Деніел Акілімалі, Софі Кеннеді Кларк, Сем Гіттінс, Джеймс Етвелл, Жасмин Джобсон

загрузка...