загрузка...


Цього хлопця звуть Леон, він не особливо багатий, родом з небагатого кварталу, користується не найкращою славою в Лондоні. У цьому місці вистачає різноманітних нероб, що віддають перевагу просто плисти за течією. Та й всяких хуліганів від дрібних і до реальних бандитів водиться не мало. Загалом місце де живе хлопець не найкраще для того, що хоче триматися подалі від неприємностей. Хлопець живе з мамою, яка страждає від алкогольної залежності. Віддушиною для хлопця є лише спорт, він дуже непоганий боксер, ну і ще, мабуть, спілкуванні з такими ж як він друзями по кварталу.

Говорячи відверто хлопцю важкувато виносити таке сьогодення, та й майбутнє його не надихає. Які у нього перспективи? На що він може розраховувати, щоб вирватися з тяжкої буденності і досягти більшого? А може бути, у нього просто не було гідного стимулу? Коли він Твіггі, красуню блондинку, все змінюється. Їхнє знайомство відбулося досить незвично, але за ним послідувало потужне цілком доросле і головне обопільно сильне почуття. Фільм Підкоряйся (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тепер молодим людям належить захистити свої почуття від загроз зовнішнього світу і побудувати своє майбутнє. І це в той час, коли в їх кварталі стає реально не спокійно. Чи впораються вони і чи подолають всі відмінності, і перешкоди?

Режисер: Джемі Джонс
Актори: Маркус Рутерфорд, Софі Кеннеді Кларк, Майкл Кварти, Сем Гіттінс, Т’Ніа Міллер, Джеймс Етвелл, Торін Стіл, Жасмин Джобсон, Джошуа Бліссет

загрузка...