Фільм Підвал (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


«Підвал» 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p. Дитина вже подорослішав, але подружжя цього не помічають, вважаючи за краще обходити гострі теми стороною. В цей вечір, вона намагалася запитати дозволу, відвідати свято з друзями за містом, але без пояснення причин отримала негативну відповідь, втім як завжди. Але вона вже давно не маленька дівчинка, в цей раз вона вирішила не послухатися батька, поступивши по-своєму. Наступного дня вона не прийшла, мати охопила паніка.

Батько здогадався, що трапилася біда, тільки на третій день після зникнення дівчини, поліцейським він не міг дати виразних фактів, і тільки зараз усвідомив, як мало він знає про власний чаді. Аналізувати минулі події, вони дізнаються багато нового про свій нащадок. Інший час, інші погляди на життя, підліткові ілюзії і самовпевненість, відкрили малу з іншого ракурсу. Товариші і знайомі мовчать або щось недоговорюють. Фільм Підвал (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Пара починає діяти, попутно звинувачуючи самих себе в яку приділяють недостатньо уваги до дочки, тепер впевнені, що абсолютно не цікавилися її внутрішнім світом, захопленнями, побутовими проблемами.

Режисер: Ігор Волошин
Актори: Жан-Марк Барр, Ольга Симонова, Даліб, Симонетта Гладка, Ян Містрік, Чонгор Кассаи, Роман Скамене, Джон Робінсон, Мілан Ондрік, Аурелія Фріцова


загрузка...