Фільм «Піф-паф, ти – мертвий» присвячений актуальній темі насильства в навчальних закладах усіх типів. Здавалося б, пересічний учень Тревор Адамс виходить з себе і загрожує підірвати бомбу в школі. Зарядний пристрій виявляється пустушкою, але хлопець отримує порцію дурної слави, з-за чого його цураються люди, як джерела потенційної загрози, а батько героя терпить збитки в сімейному хімчистці, так як багато клієнтів поспішили перейти до конкурентів. У новому навчальному році Тревору нітрохи не легше справлятися з тиском.

Розрядка настає, коли Вел Данкан — учитель, який відповідає за постановку вистави, пропонує Адамсу зіграти в ньому головну роль. Тема терору не надто приваблива для Тревора, але симпатія до ровесницю, зайнятої в п’єсі, змушує погодитися. Новоспечений актор відчуває ще більше засудження, також він сходиться з місцевими ізгоями, яких дістають спортсмени.

Ці хлопці втомилися терпіти глузування та стусани, тому всерйоз налаштовані помститися, і тільки Тревору під силу втрутитися в ситуацію і зупинити трагедію. Фільм Піф-паф, ти – мертвий (2002) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Гай Ферленд
В ролях: Бен Фостер, Томас Кевена, Ренді Харрісон, Джанель Молоні, Джейн МакГрегор, Девід Петкау, Ерік Джонсон, Крістіан Ейр, Брент Гленен, Джилліан Барбер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress