загрузка...


В юнацькому віці двоє кращих товаришів мріяли завоювати любов світової громадськості, і змусити навколишніх виконувати свої мерзенні накази. Хлопцям здавалося, що вибір вірний і очевидний. Після завершення школи шляхи хлопців на час розійшлися. Один відправився в столицю за наполяганням батьків, закінчив університет і повернувся в провінцію для влаштування на підприємство. Другий товариш так і залишився мрійником. Провінційний житель відмовляється чесною працею заробляти гроші, адже на першому місці у нього є бажання стати кримінальним діячем. Намагаючись реалізувати плани, герої Піраньї Неаполя переходять межі дозволеного. Ніколя і Бріто не здатні зупинитися.

Після успішного пограбування банку вони відправляються в другій. Тепер немає необхідності випрошувати грошей у рідних, адже друзі можуть самостійно заробляти на безбідне існування. На жаль, юнаки забули, що за будь-яке порушення закону передбачена стаття. Фільм Піраньї Неаполя (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Правоохоронні органи вже почали вести полювання на злочинців, що будь-яка помилка хлопців допоможе детективам викрити банду і відправити недолугих жителів бідного кварталу у в’язницю. Чим завершиться історія, можна дізнатися, подивившись фільм безкоштовно.

Режисер: Клаудіо Джованнезі
В ролях: Ар Тим, Чіро Пеллекиа, Маттіа Піано Дель Бальцо, Альфредо Туритто, Чіро Веккьоне, Вівіана Апреа, Паскуале Маротта, Франческо Ді Наполі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress