загрузка...


Якоб Петерсен завжди був прекрасною людиною, дуже добрим, розуміючим, який вміє приймати чуже горе, як своє власне. Одним словом, Якоб був тією рідкісною для сьогоднішніх днів особистістю, який по праву заслуговував гордого звання — Людина. На свої власні заощадження він надавав допомогу безпритульним індійським дітям. Тільки одного разу йому коштувало відвідати цю країну, щоб зрозуміти, настільки страшно і важко живуть тут люди. Злидні і цілковите безпросвітне існування панували тут всюди. Але більш за все в цій країні страждали діти. У них не було ні найменшого шансу на нормальне життя.

Цілими днями вони тинялися по чахлим вулицях і з часом ставали наче бомжі і злочинцями. А на таке життя їх штовхала та сама убогість, яку і застав герой цього сюжету. А він дуже любив дітей і не міг бачити, як вони калічать своє життя. Ось і вирішив він без всяких сумнівів присвятити всю свою власну життя допомозі цим нікому не потрібним, безпритульним і бідним дітлахам. Собі він не залишав практично ні копійки. Всі його доходи йшли на підтримку безпритульних. І так тривало довгі роки, поки ті притулки, яким він допомагав настільки ретельно, що не піддалися закриття. Якоб був у нестямі від печалі. Адже тепер для нього просто пропала мета життя, він перестав відчувати себе людиною без тієї благодійності, яку надавав протягом такого тривалого часу. Фільм Після весілля (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

І ось в цей самий непростий для нього час надійшла пропозиція переїхати в Данію, щоб провести весілля одного багатого людини. Заміж виходила його дочка, і батько хотів бачити ведучим цієї святкової церемонії тільки Якоба і нікого іншого. Якоб був здивований такому повороту справи, але все ж приймає пропозицію.

Режисер: Claudia Cifuentes
В ролях: Кендіс Еріксон, Еді Ганем, Нік Пуга

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress