загрузка...


Ізабель-молода американка, яка давно покинула рідну країну. Вона поїхала в Індію, щоб допомагати нещасним дітям з малозабезпечених родин, що залишилися без піклування дорослих з різних причин. Добросердечна, чуйна жінка завідує дитячим будинком, що відчуває велику потребу у фінансовій підтримці. Дбайлива, добропорядна дама є абсолютною альтруїсткою, що бере участь регулярно в благодійних заходах, націлених на підтримку бідного населення, що опинився в жалюгідному становищі. З іншими волонтерами вона роздає біднякам їжу, привезену на спеціальній вантажівці. Ізабель відчуває велику прихильність до восьмирічного хлопчика, який потрапив до притулку в дитячому віці.

Вона практично виростила безпорадного сироту, проявляючи зайве розташування до маленького підопічного. Одного разу керівник надходить вельми вигідну пропозицію від багатої дами-спонсора, обіцяє перерахувати на рахунок дитячого будинку два мільйони. Однак вона ставить умову, що американка повинна приїхати особисто в давно покинуту Америку для виконання деяких справ.

Насправді бізнес-леді переслідує цілком конкретну мету, намагаючись затримати назавжди свою гостю в Нью-Йорку. Фільм Після весілля (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Барт Фрейндліх
В ролях: Мішель Вільямс, Джуліанна Мур, Біллі Крудап, Вілл Чейз, Еббі Куїнн, Azhy Robertson, Алекс Ісола, Доріс Маккарті, Іса Девіс, Сьюзен Блекуелл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress