Фільм Пісня Беннетів (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Два незрівнянних сімейства вирішуються об’єднатися, скільки безглуздих і корисних витівок збираються втілити в життя хлопці, визначити складно, але вони повні сил і енергії, щоб іти вперед до мрії. Прагнучи до горизонту подій, веселуни розуміють, що повертатися в минуле не варто, там не цікаво, картина «Пісня Беннетів» покаже, чи не будуть учасники збиті в сингулярності, зможуть без зупинки насолоджуватися кожним днем існування. Після возз’єднання, кожне прізвище як будь-то, вдихнула нову енергію, з’явився сенс творити і дерзати, нудьгувати зараз ніколи.

Нехай інші сім’ї сумують і виють, ентузіасти, не дотримуючись етикету, встигають слухати музику, гуляти, танцювати і пристрасно любити. Борючись з бідами і поразками, милі приятелі готові розгромити систему колишніх переконань, зараз персонажі радісні і впевнені, що життя прекрасне, їм здається, все навколо стали добрішими, значить на душі світло.

Відпускати гарний настрій не можна, так має бути завжди, але чи не потрапили романтики в жартівливий капкан, невже те, що відбувається просто наївний сон і скоро доведеться прокинутися. Фільм Пісня Беннетів (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Харлі Уоллен
Актори: Тара Рейд, Денніс Хэскинс, Кэлхун Кьоніг, Харлі Уолл, Афродіта Ніколовскі, Вікторія Маллен, Морган Ниммо, Аріель Ольховська, Джозеф Уеллетт, Денис Марін


загрузка...