загрузка...


Джулі Ніколсон до останнього вважала себе щасливою жінкою. У неї велика родина, де вони з чоловіком виховали трьох дітей. Дженні у них зовсім доросла дівчина, їй 24 роки, і вона будує великі плани на майбутнє. Зараз у неї хороша робота, де вона поступово рухається кар’єрними сходами. Також на особистому у дівчини все добре, адже у неї є коханий. Життя Дженні вирує і здавалося, ніщо не зможе її зупинитися. Але безглузда випадковість змушує зупиниться її серце. Вранці, коли Дженні поспішала на роботу, все було чудово. Ось тільки в метро проводилися ремонтні роботи і їй довелося змінити маршрут.

Це стало фатальним для багатьох з пасажирів, адже на одній із станцій був здійснений терористичний акт. Загинуло 24 людини, серед яких була Дженні. Її мати розуміла, що в числі загиблих може бути її дитя, але відмовлялася в це вірити. Попереду на Джулі очікує пошуки тіла і пізнання, які вона насилу зможе пережити.

Після подій 7 липня 2005 року мати відчайдушно намагається розшукати зниклу дочку, яка могла стати жертвою теракту в метро. Фільм Пісня для Дженні (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Брайан Персивал
В ролях: Емілі Уотсон, Райан Кеут, Нікола Рен, Лоуренс Белчер, Стівен Макінтош, Макінтош Березня

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress